Kadra

Share Button

Szkoła istnieje dzięki:
Agnieszka Matis – Dyrektor Szkoły GLOBO. Zajmuje się pracą w sekretariacie. Skrupulatna, wesoła i świetnie zorganizowana. Zna wszystkich uczniów po imieniu i nigdy o niczym nie zapomina. Rozwiązuje wszelkie problemy organizacyjne i służy dobrą radą.
Nauczyciele, na których możesz polegać:

Marta Kasicka jest niespotykanie miła i uprzejma, a jednocześnie potrafi postawić na swoim. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi.Uwielbia kartkówki ze słówek oraz potrafi każdego „zmusić” do mówienia. Pasjonują ja podróże i sporty wodne.

Alicja Dutkiewicz – lektor języka angielskiego. Jej niesamowita osobowość i cierpliwość sprawia, że każdy z chęcią przychodzi na zajęcia. Sumienna, skrupulatna i zawsze świetnie przygotowana. Uwielbia gry i zabawy językowe, które sprzyjają nauce i motywują – zarówno młodzież jak i dorosłych.

Grzegorz Franaszek – romanista,pasjonat języka włoskiego i hiszpańskiego. Pogodny i niezwykle wymagający lektor, który potrafi wszystko wytłumaczyć w przystępny sposób. Ma doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.

Urszula Borysewicz – germanistka, znana z umiłowania do krótkich kartkówek ze słówek. Gramatyka języka niemieckiego nie ma przed nią tajemnic. Uwielbia angażować uczniów w różne dyskusje i inne ćwiczenia komunikacyjne

Paweł Dragun – nauczyciel języka angielskiego. Uwielbia wymyślać różne gry i zabawy językowe. Jego cechą rozpoznawczą jest radosny uśmiech oraz niespotykana cierpliwość. Zaraża pasją i wszystkim kursantom oferuje nie tylko niesamowicie wciągające lekcje ale również dzięki swojej charyzmie dużo motywacji . Zajęcia stają się  przyjemnością.

Dorota Kulczyńska – zawsze uśmiechnięta i pełna zapału do pracy. Profesjonalnie przygotowuje do egzaminów i sprawdzianów końcowych : zarówno szóstoklasisty jak i gimnazjalnego.